Ladies And Boys

O nas

Nasze doświadczenie w branży artystycznej to wiele lat zabaw weselnych, urodzinowych, pikników, spotkań z fantastycznymi ludźmi, a przede wszystkim kroczenia wymarzoną drogą, robiąc to co kochamy najbardziej.

Dokładamy wszelkich starań, aby każde wydarzenie pozostawiło w Państwa pamięci niepowtarzalne i piękne wspomnienia.

To co wyróżnia skład naszego zespołu to indywidualne wykonanie aranżacji każdego utworu oraz wielobarwne wokale, które idealnie dopasowują się do różnych gatunków muzycznych.

Posiadamy szeroki i bogaty repertuar muzyczny, który jest aktualizowany zgodnie z najnowszymi hitami. Gramy zarówno muzykę z lat 70-tych, 80-tych, jak i polską biesiadę, czy współczesne utwory, dzięki temu dopasowujemy się do szerokiego grona odbiorców.

Aby podkreślić charakter i klimat imprezy, oferujemy także efektowne i profesjonalne oświetlenie, które jest konfigurowane adekwatnie do Sali i Państwa oczekiwań!!!

Świadczymy usługi na terenie całego kraju, a także za granicą, obsługując imprezy takie jak: eventy, bale (andrzejkowe , sylwestrowe, karnawałowe,) wesela, studniówki, bankiety, imprezy firmowe, imprezy okolicznościowe, plenerowe, promocje i premiery, targi firmowe, a także imprezy prywatne ( urodziny, 18-stki, prywatki, rocznice) i wiele innych....