Ladies And Boys

Referencje

Rewelacyjny zespół, profesjonalna obsługa od początku do samego końca! Piękne wokale i bogaty repertuar – od starych kawałkó, po najnowsze przeboje, dla każdego coś dobrego! Wszyscy goście są zachwyceni!!! Parkiet ani przez chwilę nie był pusty. Dziękujemy! Łukasz i Natalia.

Na zespół Ladies And Boys trafiliśmy w internecie – to był strzał w 10!!! Po odłuchaniu utworów demo i zapoznaniu się z ofertą, stwierdziliśmy z mężem że lepiej trafić nie mogliśmy. I rzeczywiście tak było. Zespół stanął na wysokości zadania. Nasze wesele było obsługiwane naprawdę na wysokim poziomie! Z pewnością każdemu ze spokojem możemy polecić ten zespół, ponieważ są profesjonalni i bezkonkurencyjni!!! Paulina i Michał.

Fantastyczny zespół!!! Grali u nas na weselu w 2015 roku. Wesele było bardzo udane, wszyscy goście zadowoleni, muzyka idealna i różnorodna. Wodzirej przeszedł samego siebie, wszyscy wspominają do dziś Gangam Style! Dziękujemy! Ola i Natan.

Bardzo dziękujemy zespołowi Ladies And Boys za wręcz idealną oprawę muzyczną naszego wesela. Bogaty repertuar, super wokaliści, świetny sprzęt – nic dodać, nic ująć! Gorąco polecamy!!! Pozdrawiamy. Karina i Radek.

Zespół naprawdę rewelacyjny! Świetnie grają, świetnie śpiewają! Miałam okazję bawić się na dwóch weselach granych przez Ladies And Boys i uważa, że nie ma lepszego zespołu muzycznego w Polsce! Są naprawdę świetni! Żaden z gości nie siedział na krześle, każdy się dobrze bawił, i wszyscy miło wspominają te imprezy. Naprawdę polecam, bo warto! Kasia.

Wielkie dzięki za wesele! Jesteście MEEEEGA! Najlepsi z najlepszych!!! Lepiej trafić nie mogliśmy. Pozdrawiamy i dziękujemy! Monika i Krzysiek.

Z całą odpowiedzialnością polecam każdemu zespół Ladies And Boys, który grał u nas na weselu we wrześniu 2015roku. Doskonali wokaliści, świetny wodzirej a w dodatku zabawne i miłe niespodzianki w formie konkursów i zabaw, które były zrobione ze smakiem i klasą! Dziękujemy. Ania i Adam.

Pragniemy podziękować zespołowi Ladies And Boys za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesele, które odbyło się w kwietniu 2016roku. Nie mogliśmy trafić lepiej. Byliśmy zachyceni tak bogatym i szerokim repertuarem oraz poziomem wokalnym, który prezentowali wokaliści – naprawdę pełen profesjonalizm!!! Polecamy!!! Iza i Tomek.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, zespół Ladies And boys przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! My- czyli Para Młoda jak i wszyscy goście, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, ten zespół to naprawdę wykwalifikowani i utalentowani muzycy i wokaliści, co słychać w każdej piosence. Z czystym sumieniem możemy przyszłym Parom Młodym polecić ten zespół, będzie z pewnością mile zaskoczeni i zadowoleni! Agnieszka i Rafał.

Taki zespół to skarb! Bez nich nasze wesele, nie byłoby tak wspaniałym i niezapomnianym wydarzeniem. Poprowadzili je bezbłędnie, zabawiając dosłownie wszystkich gości, każdy tańczył i świetnie się bawił! Dziękujemy. Spisaliście się w 100%!!!! Igor i Katarzyna.

Repertuar - pierwsza klasa, śpiew/wokale-pełen profesjonalizm, sprzęt-dający czadu, ekipa/muzycy-ludzie pełni energii! Daliście mega poweru na naszej imprezie! Organizując jakiekolwiek przyjęcie z pewnością będziemy korzystać tylko i wyłącznie z Waszych usług! Jesteście niepowtarzalni i orginalni! Najlepszy zespół w Polsce. Michał W.